Го “всеукраїнська Рада Народного Контролю Комітет Народного Контролю” Код Єдрпоу 39210292 Опендатабот

Spread the love

Зручна, візуальна карта дозволяє легко знаходити афілійовані компанії як за прямими, так і за не прямими ознаками. В декілька кліків будуть встановлені ймовірні зв’язки між конкретними особами та компаніями, глибина аналізу більше 50 афілійованих вузлів. Можливі зв’язки з конкурентами (компанії пов’язані за бенефіціарами) та аналіз участі пов’язаних компаній у тендерах. Аналіз платежів на користь суб’єкта господарювання з боку державних та комунальних установ, організацій, підприємств та закладів. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ГО «ВРНК – КОМІТЕТ НАРОДНОГО КОНТРОЛЮ» має статус — зареєстровано. Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

громадська організація всеукраїнська рада народного контролю

Це Положення набирає чинності з дня його затвердження міською радою. Те що є у власності компанії (інтелектуальна власність – торгівельні марки, деякі ліцензії та дозволи, та інше). Контактні дані – телефони, сайт, електронна пошта та інше (це вказує не кожна компанія, але переважна більшість). Організації, які виступають на підтримку розвитку громад і розширення можливостей освіти, н.в.і.у. Це не точна дата зміни, вона може різнитися від реальної дати зміни. Додатково перевіряйте інформацію в державних реєстрах.

Дані Податкової

8) порядок припинення діяльності об’єднання і вирішення майнових питань, пов’язаних з його ліквідацією. Назва об’єднання громадян повинна складатися з двох частин – загальної та індивідуальної. Загальна назва (партія, рух, конгрес, союз, спілка, об’єднання, фонд, фундація, асоціація, товариство тощо) може бути однаковою у різних об’єднань громадян.

Більшість державних органів не мають достатньо сил та засобів, аби без громадської підтримки ефективно вистояти супроти злочинних груп. Наші громадські організації суттєво допомагають медійному висвітленню проблематики, а також уникнути ризиків втечі від відповідальності з боку злочинців в корумпованих судах України. Сповнений патріотичним почуттям, докладу максимум своїх зусиль та здібностей, для плідної та суттєвої роботи цієї структури. З метою припинення незаконної діяльності об’єднання громадян за поданням легалізуючого органу або прокурора суд може тимчасово заборонити окремі види діяльності або тимчасово заборонити діяльність об’єднання громадян на строк до трьох місяців.

  • Використання текстів ІА “Конкурент” іншими медіа дозволяється лише за умови наявності прямого, не закритого від індексації пошуковими системами, гiперпосилання не нижче другого абзацу.
  • Відтепер, коли Ви авторизовані на сайті, Ви бачитимете більше інформації про юридичних осіб, ніж звичайні відвідувачі.
  • Кам`янець-Подільське міське відділення Асоціації дитячого естрадного мистецтва УкраїниСовтисік Броніслава Мар`янівна229.
  • Можливі зв’язки з конкурентами (компанії пов’язані за бенефіціарами) та аналіз участі пов’язаних компаній у тендерах.
  • Кам’янець-Подільський міський осередок ВГО «Громадське обєднання «Думай»»Кулібаба Дмитро Іванович266.
  • Вважаю, що мої знання та досвід, прагнення до постійного саморозвитку та самовдосконалення, а також якості як людини, зможуть принести високу користь у роботі Громадської ради.

Окрім цього, контролюючі органи можуть вносити зміни в план-графік перевірок, наприклад ДФСУ в минулому році змінювала план щомісяця. В цих держалах плани-графіки оприлюднюють Держпраці, Пожежники та ще 39 органів нагляду та контролю. Алгоритми VKURSI машинним методом вичитують і пов’язують інформацію з різних офіційних джерел. Тому присутня ймовірність, що – це різні особи в яких на 100 percent співпадає ПІБ.

Символіка об’єднання громадян затверджується відповідно до його статуту. Про легалізацію (офіційне визнання) об’єднання громадян легалізуючий орган повідомляє у засобах масової інформації. У статутному документі можуть бути передбачені інші положення, що стосуються особливостей створення і діяльності об’єднання громадян.

Сервіс Для Виявлення І Усунення Ризиків, Які Виникають При Виборі Та Співпраці З Компанією:

Громадська організація «Рух політичної варти Кам’янця-Подільського»194. Громадська організація «Ліга екскурсоводів м.Кам`янець-Подільський»Шепелява Марія Олександрівна185. Громадська організація «Кам`янецький сувенір»Макарова Олена Вікторівна178. Громадська організація “Кам’янець-Подільський – європейське місто”Нісходовський Олексій Віталійович151. Громадська організація «Кам’янець-Подільська міська асоціація квітникарівФрантійчук Станіслав Миколайович148. Громадська організація “Кам’янець-Подільський Центр повітроплавання” “Триглав”Акимович Сергій Георгійович123.

Кам’янець-Подільський міський осередок Громадської організації «Фронт змін»Новиков Дмитро Георгійович274. Кам’янець-Подільський міський осередок фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»Гуска Михайло Богданович262. Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнського товариства Івана ОгієнкаПоплавська Людмила Володимирівна258. Кам’янець-Подільський міський осередок «Міжнародної федерації бойового гопака»Полевий Юрій Богданович257. Кам`янець-Подільська міська Федерація альпінізму, скелелазання та екстремальних видів спорту.Байдюк Дмитро Миколайович254.

У разі реєстрації об’єднання громадян набуває статус юридичної особи. Обмеження діяльності об’єднань громадян може встановлюватись тільки Конституцією та законами України. Особливості правового регулювання діяльності профспілок визначаються Законом України про профспілки. 30 березня Мінюст за дорученням прем’єр-міністра почав розробку законопроекту про конкурс щодообрання нового керівництва НАЗК.

Бюлетень, заповнений з порушенням зазначених вимог, вважається недійсним. У правій частині посвідчення розміщується малий герб України, надпис «УКРАЇНА», надпис «Кам’янець-Подільська міська рада VIII скликання» та термін повноважень ради, відповідно до затвердженого зразка посвідчення помічника-консультанта депутата https://ruzhin.org.ua/ Кам’янець-Подільської міської ради VIII скликання. Помічник-консультант діє за пред’явленням посвідчення помічника-консультанта депутата. Доручення депутата своєму помічнику-консультанту для дій за межами приміщень Кам’янець-Подільської міської ради видається в тексті депутатського звернення за підписом депутата.

Updated: November 21, 2022 — 11:01 pm